Universāla sūkšanas un nodošanas caurule 50 mm TRICOFLEX Spirabel SNT-S
Dažādu šķidrumu (arī pārtikas, alkohola) sūkšanai un nodošanai. Līdzena iekšpuse. Caurule piegādājama 50 m spolē, pārdodama metros. Cena norādīta par 1 m.
Apraksts
Piemērošana
- dažādu šķidrumu sūkšana un nodošana;
- apūdeņošana, dažādi sūkņi;
- sēšanas tehnika;
- pārtikas šķidrumu nodošana;
- mazliet abrazīvu pulveru, pūderu nodošana.
Darbības sektori
- rūpniecība;
- lauksaimniecība un pārtikas rūpniecība;
- celtniecība.
Priekšrocības
Caurules ļoti līdzenā iekšpuse nodrošina mazus produktivitātes zaudējumus. Caurule ir caurspīdīga, tādēļ viegli vērot tekošo šķidrumu. Var tikt izmantota pārtikas šķidrumu nodošanai un tāpat arī alkohola līdz 50 %, pie 40°C.
Specifikācija
| Svars | 756 g/m |
| Materiāls | PVC |
| Sieniņas biezums | 3,3 mm |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 50 mm |
| Vakuums | 800 mbar |
| Darba spiediens | 5 bar |
| Temperatūra | no -15°C līdz +60°C (vides) |
| Ārējais diametrs | 56,6 mm |
| Minimālais plīšanas spiediens | 15 bar |
| Minimālais liekšanas rādiuss | 150 mm |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


