Virzuļkompresors INGERSOL RAND PSe3b-100L-1
- Piemērots profesionāļiem.
- Izturīgs un uzticams dizains.
Specifikācija
| Svars | 60 kg |
| Apgriezienu skaits | 1165 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Jauda | 2200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1025 x 435 x 920 mm |
| Maksimālais gaisa spiediens | 10 bar |
| Ražīgums | 330 l/min |
| Tvertne | 100 l |
| Tips | Vienfāzes |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


