Virzuļkompresors INGERSOL RAND PSe4b-200L-3
- Piemērots profesionāļiem.
- Izturīgs un uzticams dizains.
Specifikācija
| Svars | 89 kg |
| Apgriezienu skaits | 1400 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 75 dB(A) |
| Jauda | 3000 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1435 x 475 x 1125 mm |
| Maksimālais gaisa spiediens | 10 bar |
| Ražīgums | 539 l/min |
| Tvertne | 200 l |
| Tips | Trīsfāžu |
| Elektrības spriegums | 400 V |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


