Ekstrūders LEISTER Fusion 1
- Ļoti ērts darbs šaurās vietās.
- Automātiska temperatūras regulēšana.
- Darba gaismas diode.
Specifikācija
| Svars | 3,4 kg |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 436×92×133 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Ražīgums | ∅3: 0,2–0,5 kg/h, ∅4: 0,3–0,8 kg/h |
| Temperatūra | 180–350 °C |
| Elektrods | Ø 3 vai 4 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 12 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt






