Metināšanas pusautomāts GYS Smartmig 162
Vienfāzes metināšanas aparāts MIG/MAG 160 A uz ritenīšiem. Vienkārša un skaidra metināšanas parametru kontrole. Komplektācija: 2,2 m garš deglis, kabelis, gāzes caurule.
Apraksts
160 A metināšanas strāva no 230 V/16 A tīkla. Iespējams izmantot stieples 1 kg un 5 kg spolēs.
Specifikācija
| Svars | 25 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 330x540x450 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Tips | MIG / MAG |
| Strāvas regulēšanas robežas | 30-160 A |
| Metināšanas stieple | 0,6-0,8 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



