Metināšanas pusautomāts GYS EasyMig 160
- Invertora metināšanas pusautomāts (MIG-MAG).
- Izturīga konstrukcija.
- Metināšanas stieple: Ø 0,6 līdz 0,8 mm, elektrods: Ø 1,6 līdz 3,2 mm.
Apraksts
Neliels svars – viegli transportēt.
Vienkārša un skaidra metināšanas parametru kontrole.
Specifikācija
| Svars | 10,1 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 400x200x330 mkm |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Tips | MIG / MAG |
| Strāvas regulēšanas robežas | 20–160 A |
| Standarta piederumi | Masės gnybtas, MIG/MAG degiklis, elektrodų laikiklis, įrangos priedai |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt









