Viena diska grīdas mazgāšanas iekārta VIPER DS350
- Viena diska grīdas mazgāšanas iekārta.
- Divu ātrumu skruberis.
- Piemērots smagam darbam un pulēšanai.
Apraksts
Vienkārša un efektīva viena diska tīrīšanas iekārta.
Lieliska izvēle grīdas skrubēšanai un pulēšanai.
Ideāli piemērots viesnīcu, restorānu, izglītības iestāžu, lielveikalu, medicīnas iestāžu uzkopšanai.
Automātiski nofiksē rokturi, kad tas ir novietots 90 grādu leņķī.
Maiga, birstes iedarbināšanas sistēma.
Izturīgs un ilgmūžīgs alumīnija korpuss.
Lieli riteņi ērtai transportēšanai.
Divu ātrumu mašīna 175-350 apgr./min.
Ķīmisko vielu dozēšanas tvertne.
Specifikācija
| Svars | 39,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 175/350 aps./min. |
| Trokšņa līmenis | 70 dB(A) |
| Jauda | 1500/1800 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 510 x 420x 1170 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Vada garums | 10 m |
| Birstītes diametrs | 432 mm |
| Standarta piederumi | Birste, spilventiņu turētājs, ķīmiskā tvertne |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Chemijos bako talpa | 10 l |






