Viena diska grīdas mazgāšanas iekārta NILFISK FM400 H
- Viena diska grīdas mazgāšanas iekārta.
- Ātrgaitas birstes motors, skrubēšanai un pulēšanai.
- Tiek pārdots bez birstes.
Apraksts
FM400 H ir ideāli piemērots cietu grīdu skrubēšanai un pulēšanai.
Lielisks mašīnas līdzsvars un alumīnija konstrukcija nodrošina izturību un ilgāku kalpošanas laiku.
Ātrgaitas mašīna, kas lieliski piemērota grīdas pulēšanai.
Zems skaņas līmenis, tāpēc to var izmantot medicīnas iestādēs un birojos.
Spilgtas krāsas, labi saskatāms kabelis.
Vienkārša un viegli saprotama ierīces darbība.
Lieli riteņi ērtai transportēšanai.
Izturīgs un ergonomisks korpuss.
Plaša piederumu izvēle.
Specifikācija
| Svars | 40 kg |
| Apgriezienu skaits | 410 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 59 dB(A) |
| Jauda | 1500 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 572 x 445 x 1236 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Birstes piespiešana | 28,58 g/cm² 36nm |
| Vada garums | 15 m |
| Birstītes diametrs | 430 mm |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Beršanas diska nospiešana | 28.53 g/cm² |






