Viena diska grīdas mazgāšanas iekārta NILFISK FM400 L
- Viena diska grīdas mazgāšanas iekārta.
- Maza ātruma birstes motors, standarta lietojumam.
- Tiek pārdots bez birstes.
Apraksts
FM400 L iekārtām ir 43 cm diametra birstes vai spilventiņa turētājs, un tās ir paredzētas vidējas intensitātes lietošanai un ērtai, nenogurdinošai darbībai.
Iekārta nodrošina ērtu un efektīvu cieto grīdu tīrīšanu.
Iekārta ir ļoti klusa, tāpēc to var izmantot medicīnas iestādēs un birojos.
Spilgtas krāsas, labi saskatāms kabelis.
Vienkārša un viegli saprotama ierīces darbība.
Lieli riteņi ērtai transportēšanai.
Izturīgs un ergonomisks korpuss.
Plaša piederumu izvēle.
Var strādāt arī 50 un 60 Hz sistēmā.
Specifikācija
| Svars | 37 kg |
| Trokšņa līmenis | 59 dB(A) |
| Jauda | 1,1 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 572 x 445 x 1236 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Birstes piespiešana | 35.69 g/cm² 63nm |
| Vada garums | 15 m |
| Birstītes diametrs | 430 mm |
| Aizsardzības klase | IPX4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Beršanas diska nospiešana | 26.39 g/cm² |






