Trīsfāžu augstspiediena mazgātājs FALCH Wheel Jet 30 500-30-0-e
- Papildus rotējoša mazgāšanas sprausla z0000546.
- Standarta sprauslas izmērs - 059.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 510 kg |
| Apgriezienu skaits | 1480 apgr./min (dzinējs), 1057 apgr./min (sūknis) |
| Trokšņa līmenis | 98 dB(A) |
| Ūdens plūsma | 9-30 l/min |
| Jauda | 30 kW (sūknis), 36 kW (motors) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1273 × 987 × 1066 mm |
| Spriegums/frekvence | 400V/ 50 Hz |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Vada garums | 5 m |
| Darba spiediens | 50-500 bar |
| Tips | Elektriskās mazgāšanas iekārtas |
| Strāvas stiprums | 63 A |
| Smidzinātāja atveres izmērs | 059 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt













