Benzīna augstspiediena mazgātājs FALCH Wheel Jet 11 300-18-0-p
- Divu cilindru benzīna augstspiediena mazgātājs.
- Darba tilpums: 570 cm³.
- Degvielas patēriņš pie 60% slodzes - 2,8 l/h.
Apraksts
Degvielas tvertnes tilpums - 7,9 l.
Sprauslas atveres izmērs – 046.
Specifikācija
| Svars | 191 kg |
| Apgriezienu skaits | 1850–3350 apgr./min. (dzinējam), 858–1555 apgr./min. (sūknim) |
| Trokšņa līmenis | 102 dB(A) |
| Ūdens plūsma | 8-18 l/min |
| Jauda | 11 kW (sūknim), 13 kW (dzinējam) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1160 × 755 × 950 mm |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 50 ° |
| Darba spiediens | 30-300 bar |
| Tips | Benzīna mazgāšanas iekārtas |
| Smidzinātāja atveres izmērs | 046 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









