Trīsfāzu augstspiediena mazgātājs FALCH Wheel Jet 11 300-18-0-e
Specifikācija
| Svars | 230 kg |
| Apgriezienu skaits | 1460 aps./min. |
| Trokšņa līmenis | 92 dB(A) |
| Ūdens plūsma | 8-18 l/min |
| Jauda | 11 kW (sūknim), 13 kW (dzinējam) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1175 × 760 × 945 mm |
| Spriegums/frekvence | 400V/ 50 Hz |
| Maksimālā paņemamā ūdens temperatūra | 50 ° |
| Vada garums | 4 m |
| Darba spiediens | 50-300 bar |
| Tips | Elektriskās mazgāšanas iekārtas |
| Strāvas stiprums | 32A |
| Smidzinātāja atveres izmērs | 046 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









