Medžio pjovimo staklės MAKITA MLS100N
- Stabilios ir tvirtos staklės
- Pjovimas kampu iki 45° į kairę
- 9 fiksuotos kampo pjovimo padėtys
Apraksts
Pjovimo tikslumo reguliavimas + - 0,2 mm.
Veiksmingas dulkių ištraukimas palaiko švarą darbo vietoje.
Specifikācija
| Svars | 14,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 4200 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
| Jauda | 1500 W |
| Diska diametrs | 255-260 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 75x130 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 75x90 mm |
| Tips | Garināšanas zāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


