Kombinētais ripzāģis MAKITA LS1219L
- Precīza zāģēšana – divkārša bīdāma gultņu konstrukcija.
- Lāzera iezīmētājs precīzai līnijas novilkšanai.
Specifikācija
| Svars | 29,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 3200 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Jauda | 1800 W |
| Diska diametrs | 305 mm |
| Vārpsta | 30 mm |
| Tips | Garināšanas zāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Atsūtīt
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




