Dīzeļa elektroenerģijas ģenerators ar pārsegu KOHLER K66 IV, 53 kW
Apraksts
Komplektācija:
- Dzinējs un ģenerators uzstādīti uz tērauda rāmja ar antivibrācijas spilveniem;
- degvielas tvertne iebūvēta galvenajā rāmī;
- šķidruma savākšanas paplāte;
- elastīgs savienojums trokšņa slāpētājam, izpūtējam;
- Pārsegs, paredzēts ģeneratora ekspluatācijai iekštelpās un ārā;
- akumulators, akumulatora lādētājs;
- motora sildītājs;
- elektriskais starteris;
- vadības panelis APM303 - ģeneratora vadībai manuālā un automātiskā režīmā;
- LCD ekrāns, lai parādītu ģeneratora mehāniskos un elektriskos datus;
- piepildīts ar smērvielām un dzesēšanas šķidrumu, t.i., gatavs darbam.
Izvēloties elektrisko ģeneratoru, ir ļoti svarīgi ņemt vērā divus faktorus: darba stundas un enerģijas pieprasījumu. Izmantojot izvēles ceļvedi, jūs uzzināsiet, kā izvēlēties pareizo ģeneratoru. Rokasgrāmata par elektrisko ģeneratoru izvēli ir atrodama šeit.
Specifikācija
| Svars | 953 kg |
| Apgriezienu skaits | 1500 apgr./min |
| Akumulators | 12 V |
| Jauda | 53000 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 2100 x 938 x 1285 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 400 V/50 Hz |
| Degvielas patēriņš | 11,3 l/h |
| Degvielas veids | Dīzelis |
| Cilindru darba tilpums | 3,36 cm³ |
| Motora tips | KOHLER KDI3404TM |
| Tips | Trīsfāžu elektrības ģeneratori |
| Tvertnes tilpums | 100 l |
| Aizsardzības klase | IP23 |
| Starteris | 12 V |
| Cilindru skaits | 4 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Grupa | INDUSTRIAL |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


