Dīzeļa elektroenerģijas ģenerators ar pārsegu REHLKO KD165 132kW
Apraksts
Komplektācija:
- Dzinējs un ģenerators uzstādīti uz tērauda rāmja ar antivibrācijas spilveniem;
- degvielas tvertne iebūvēta galvenajā rāmī;
- šķidruma savākšanas paplāte;
- elastīgs savienojums trokšņa slāpētājam, izpūtējam;
- Pārsegs, paredzēts ģeneratora darbībai gan telpās, gan ārpus telpām;
- akumulators, akumulatora lādētājs;
- motora sildītājs;
- elektriskais starteris;
- vadības panelis APM303 - ģeneratora vadībai manuālā un automātiskā režīmā;
- LCD ekrāns, lai parādītu ģeneratora mehāniskos un elektriskos datus;
- piepildīts ar smērvielām un dzesēšanas šķidrumu, t.i., gatavs darbam.
Izvēloties elektrisko ģeneratoru, ir ļoti svarīgi ņemt vērā divus faktorus: darba stundas un enerģijas pieprasījumu.
Specifikācija
| Svars | 1670 kg |
| Jauda | 132 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 2940 x 1147 x 1609 mm |
| Spriegums/frekvence | 230/400 V / 50 Hz |
| Degvielas patēriņš | 24,98 l/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 256 l |
| Degvielas veids | Dīzelis |
| Cilindru darba tilpums | 5,588 cm³ |
| Motora tips | REHLKO KD59L06T-AA56 |
| Tips | Trīsfāžu elektrības ģeneratori |
| Aizsardzības klase | IP 23 |
| Cilindru skaits | 6 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Grupa | INDUSTRIAL |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


