Elektroģenerators KOHLER Technic 15000 TA AVR C5
- SDMO Technic 15000 TA C5 trīsfāžu elektroenerģijas ģenerators ar zemu vibrāciju.
- Kompakts, tāpēc viegli transportējams.
- Aprīkots ar AVR sprieguma stabilizācijas funkciju (piemērots arī sadzīves lietošanai).
Apraksts
Paredzēts intensīvai izmantošanai būvlaukumos elektroinstrumentu darbināšanai, kā arī kā rezerves elektroenerģijas avots.
Integrēts darba stundu skaitītājs un APM202 vadības bloks.
Lielas ietilpības degvielas tvertne, kas nodrošina ilgu darbības laiku.
Aprīkots ar profesionālu 4 taktu Kohler CH680_C5 OHV dzinēju rūpnieciskai lietošanai.
Izvēloties elektroģeneratoru, ir ļoti svarīgi ņemt vērā divus faktorus: darba stundas un jaudas nepieciešamību.
Specifikācija
| Svars | 172 kg |
| Trokšņa līmenis | 69 dB(A) – 7 m |
| Jauda | 11 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | TECHNIC 15000TA AVR C5 |
| Spriegums/frekvence | 400V/ 50 Hz |
| Degvielas patēriņš | 5 l/h |
| Palaišana | elektrisks starteris |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Motora jauda | 20 ZS (pie 3600 apgr./min.) |
| Cilindru darba tilpums | 670 cm³ |
| Motora tips | Kohler CH 680 C5 |
| Tips | Trīsfāžu elektrības ģeneratori |
| Strāvas frekvence | 50 Hz |
| Tvertnes tilpums | 35 l |
| Darba ilgums (ar pilnu bāku) | (75% slodze) 7 stundas |
| Pieslēgšanas rozete | 2 x 10/16A-230V + 1 x 16A-400V CEE pārlādes automāts |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Grupa | TECHNIC |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


