Elektrības ģenerators KOHLER Limited Edition 6300
- Izturīgs un kompakts rāmis.
- Profesionāls „Kohler” dzinējs.
- Atvērtas uzpildes.
Specifikācija
| Svars | 79 kg |
| Jauda | 6,3 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 770x570x590 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Degvielas patēriņš | 2,6 l/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 7,3 l |
| Palaišana | Rokas |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Cilindru darba tilpums | 429 cm³ |
| Motora tips | Kohler CH 440 OHV |
| Tips | Vienfāzes elektrības ģeneratori |
| Pieslēgšanas rozete | 1 x 10/16A-230V + 1 x 32A-230V CEE pārlādes automāts |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


