Elektrības ģenerators KOHLER Limited Edition 4200
- Izturīgs un kompakts rāmis.
- Profesionāls „Kohler” dzinējs.
- Atvērtas uzpildes.
Specifikācija
| Svars | 56 kg |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Jauda | 4 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 715x570x490 mm |
| Spriegums/frekvence | 230V / 50 Hz |
| Degvielas patēriņš | 3,5 l/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 7,3 l |
| Palaišana | Rokas |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Cilindru darba tilpums | 277 cm³ |
| Motora tips | Kohler CH 395 OHV |
| Tips | Vienfāzes elektrības ģeneratori |
| Darba ilgums (ar pilnu bāku) | 3,5 st. |
| Pieslēgšanas rozete | 2 x 10/16A-230V + CEE pārlādes automāts |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


