Universāls mikseris BATTIPAV Mixer 50 Super
- Universāls elektriskais flīžu līmes, cementa, krāsas, epoksīda sveķu un citu vielu mikseris.
- Viegli transportējams.
- Viela jālej tieši uz melnās plastmasas aizsardzības.
- Vienlaikus iespējams samaisīt 50 kg vielas.
- Izveidojas viendabīga masa.
- Automātisks drošības slēdzis neļauj motoram sākt darboties, kad mikseris ir pilnībā pacelts.
Apraksts
Specifikācija
| Svars | 24 kg |
| Apgriezienu skaits | 60 apgr./min |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 1200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 600x630x640 mm |
| Maisītāja tilpums | 65 l |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Motora tips | 1 fāzes, 230 V |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt







