Paraugu urbšanas iekārta GOLZ KB200
Divu kolonnu iekārta ar stāvēšanas plāksnēm un vadotnēm. Paredzēta paraugu ņemšanai no betona vai asfalta. Divtaktu STIHL FS561 dzinējs. Urbšanas diametrs: 110–280 mm. Kompakts dizains. Komplektā ir spiediena 10 l tilpuma ūdenstvertne un 4 m dūmu novadīšanas caurule. Paraugu knaibles pasūtāmas papildus pēc vajadzīgā diametra.
Specifikācija
| Svars | 53 kg |
| Apgriezienu skaits | 600 apgr./min |
| Jauda | 2,8 kW |
| Urbjamā cauruma diametrs | 110-280 mm |
| Motora tips | 2 taktu, benzīna, STIHL FS561 |
| Standarta piederumi | 10 l tilpuma spiediena ūdens tvertne, 4 m gara dūmu novadīšanas caurule |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |


