Dimanta urbšanas sistēma GOLZ SD160S+FB20P
Dimanta urbšanas sistēma, kas paredzēta precīzai 20–162 mm caurumu urbšanai betonā, dzelzsbetonā, mūrī un citos būvmateriālos.
Apraksts
Viegls, moderns statīvs no alumīnija. Savienojums motoram – 60 mm gredzens. Piestiprināms ar enkuriem vai vakuumu. Regulējams statīva leņķis ļauj urbt caurumus līdz 45 grādu leņķim.
Jaudīga 3 ātrumu urbjmašīna manuālam darbam un urbšanai, izmantojot statīvu. Piemērota sausai un slapjai betona, mūra urbšanai. Aizsardzība pret pārslodzi. Integrētas divas nivelēšanas acītes. Komplektācijā ir atslēgas: SW32 un SW41.
Specifikācija
| Svars | Statīva – 8,5 kg; urbjmašīnas – 6,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 450/1200/2500 apgr./min |
| Stiprinājums | 1 1/4" UNC / R 1/2" |
| Jauda | 2200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | Statīva – 520 x 260 x 900 mm, urbjmašīnas – 432 x 119 x 272 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs | 20–162 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Gājiens | 520 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








