Elektriskais griezējs ar ūdens dzesēšanu GOLZ HS350
- Kompakts ūdens dzesēts šķērsgriezējs.
- Jaudīgs 2,5 kW elektriskais dzinējs.
- Aizsardzība pret pārslodzi.
Apraksts
Iebūvēta LED gaismas diode, kas norāda slodzes līmeni.
Integrēta ūdensapgādes sistēma, kas ļauj regulēt plūsmu.
Regulējams rokturis.
Izturīga, pilna diska aizsardzība.
PRCD drošības slēdzis aizsargā lietotāju no elektriskās strāvas trieciena.
Rotējošs aizsargpārsegs.
"GARDENA" savienojums ar ūdens vārstu.
Specifikācija
| Svars | 10 kg |
| Apgriezienu skaits | 4500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 4,1 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 120 dB(A) |
| Jauda | 2,5 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 770 x 255 x 310 mm |
| Diska diametrs | 350 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 25,4 mm |
| Griešanas dziļums | 125 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V, 50-60 Hz |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |








