Šķērsgriešanas iekārta un dimanta disku komplekts GOLZ MS400/RX1S Ø400mm
- BLACK EDITION 80 gadu Gölz jubilejas ierobežotās sērijas iekārta.
- Dimanta disks ir paredzēts visiem izplatītākajiem būvmateriāliem, piemēram, ķieģeļiem, blokiem, klinkeriem.
- Komplektā: griešanas mašīna MS400 un dimanta disks RX1S Ø 400 mm.
Apraksts
Viegli regulējams pļaušanas augstums.
Liels 600 x 530 mm galds.
Griešana līdz 45˚ leņķī.
Salokāmas kājas ērtai transportēšanai un uzglabāšanai.
Plastmasas, viegli tīrāma, nerūsējoša un izturīga noņemama ūdens vanna.
Viegls svars - 66 kg.
Pievienots leņķa lineāls.
Elektriskais ūdens sūknis ar ātru savienojumu.
Speciāls ūdens smidzinātājs, kas nodrošina optimālu ūdens dzesēšanas sistēmu.
Pārvietošanas ritenis, kas atvieglo iekārtas pārvietošanu.
Premium klases segmenti, lāzera metināti pie dimanta diska.
Diska segmenta augstums 16 mm.
S veida ierobi diska korpusā samazina trokšņu līmeni.
Disks tiek atdzesēts ar ūdeni.
Disks nav piemērots šamota ķieģeļu griešanai.
Specifikācija
| Svars | 66 kg |
| Apgriezienu skaits | 2800 apgr./min |
| Jauda | 2200 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1100 x 842 x 1290 mm |
| Diska diametrs | 400 mm |
| Maksimālais griešanas garums | 520 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 25,4 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Izmantošanas joma | Slapjo būvniecības materiālu griešana. |
| Maksimālais griešanas dziļums | 137 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Vandens vonelės talpa | 30 l |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt







