Flīžu griešanas galds GOLZ GS350
- Maksimālais griešanas dziļums 110 mm.
- Griešanas galva regulējama līdz 45°.
- Granīta, marmora, terases un flīžu precīza griešana.
Apraksts
Īpaša ūdens sprausla optimālai ūdens dzesēšanai.
Salokāmas kājas.
Noņemama, viegli tīrāma ūdens tvertne.
Viegli nomaināms elektriskais ūdens sūknis ar ātro sakabi.
Regulējams griešanas garums.
Komplektā ar Ø 350 mm dimanta disku.
Priekšējais panelis aizsargā pret ūdens šļakatām.
Kabeļu aizsardzības ķēde ir uzstādīta, lai aizsargātu kabeļus no bojājumiem.
Specifikācija
| Svars | 95 kg |
| Jauda | 2,2 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 1710 × 700 × 1360 mm |
| Diska diametrs | 350 mm |
| Maksimālais griešanas garums | 1000 mm (1200 mm) |
| Diska iekšējais diametrs | 25,4 mm |
| Spriegums/frekvence | 230 V/ 50 Hz |
| Ūdens sūkņa jauda | 55 W, S2, 230 V |
| Maksimālais griešanas dziļums | 110 mm |
| Standarta piederumi | Ūdens sūknis ar savienotāju, sānu galds, riteņu komplekts transportēšanai. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |










