Apaļa vienvirziena bliete HUSQVARNA LX90
- Labi darbojas, paredzēta efektīvai smilšu, grants un jauktas grants pieblietēšanai.
- Ideāla iekšējos stūros, akās un tranšejās.
- Celšanas cilpa ļauj viegli pārnest un nolaist blieti tranšejā.
Apraksts
Apaļa plāksnes forma ļauj viegli manevrēt visās situācijās – pie stabiņiem, kolonnām, aizsargrāmjiem, akām, drenāžas atverēm un pamatiem.
Specifikācija
| Svars | 96 kg |
| Darba ātrums | 22 m/min |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Frekvence | 75 Hz |
| Degvielas veids | Benzīns |
| Motora jauda | 3,6 kW |
| Motora tips | Honda GX 160, benzīna |
| Tips | Vienvirziena |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt


