Pneimatiskā eļļas savākšanas iekārta RAASM 43024
Specifikācija
| Svars | 13,7 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 28 x 33 x 86 cm |
| Ražīgums | 1,5–2,0 l/min |
| Tvertnes tilpums | 20 l |
| Maksimālais darba spiediens | 6,5-7 bar |
| Šļūtenes garums | 2 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


