Akumulatora smērvielu prese HALLBAUER AFP 500
Iespējams strādāt ar vienu roku. Uzgalis eļļošanas punktiem.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Akumulatora tilpums | 1,5 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Ražīgums | 100 cm³/min |
| Darba spiediens | 400 bar |
| Tips | Ieeļļošanas šļirces, preses |
| Eļļas tvertnes tilpums | 500 ml |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


