Akumulatora uzgriežņu atslēga MILWAUKEE M18 FMTIW2F12-0
- 4 ātrumu izvēle.
- Motors bez oglītēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Pilnībā jauns Tri-LED apgaismojums.
Īpaši kompakta 152 mm garuma konstrukcija ļauj sasniegt grūti piekļūstamas vietas.
Metāla jostas āķis ļauj ātri un viegli pakārt instrumentu.
Trīs LED gaismas diodes sniedz augstas kvalitātes apgaismojumu, kas uzlabo darba vietas redzamību.
„Milwaukee® DRIVE CONTROL™” ļauj lietotājam iestatīt citus ātruma un griezes momenta iestatījumus, lai palielinātu lietošanas universālumu.
Skrūvju izskrūvēšanas kontrole nodrošina visu griezes momentu, bet, atbrīvojot skrūvi, samazina apgriezienu biežumu, lai izvairītos no stiprinājuma detaļas kritiena.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 2,3 kg (ar 5,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0–1250/0–1950/0–2575/0–1325 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 475/610/745/47 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 881 Nm |
| Triecienu skaits | 0–900/0–2100/0–3100 tr./min |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M22 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







