Akumulatora skrūvgriezis MILWAUKEE M18 FIW2F12-0
- 4 ātrumu izvēle.
- Motors bez oglītēm
- Pārdod bez akumulatoriem un lādētāja.
Apraksts
Īpaši kompaktais 124 mm dizains ļauj sasniegt grūti sasniedzamas vietas.
Metāla jostas āķis ļauj ātri un vienkārši pakārt instrumentu.
Trīs LED gaismas nodrošina augstas kvalitātes apgaismojumu, kas uzlabo darba zonas redzamību.
MILWAUKEE DRIVE CONTROL™ ļauj lietotājam iestatīt dažādus ātruma un griezes momenta iestatījumus, lai palielinātu daudzpusību.
Skrūvju vadība nodrošina pilnu griezes momentu un samazina ātrumu, kad skrūve tiek atskrūvēta, lai novērstu stiprinājuma nokrišanu.
Darbojas ar visiem MILWAUKEE M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 1,8 kg (ar 5,0 Ah akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 0-900/0-1650/0-2400/0-1200 aps./min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 339 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 339 Nm |
| Triecienu skaits | 0-1000/0-2400/0-3500 sm./min. |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M16 |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





