Akumulatora prese ROTHENBERGER Romax 4000 Set M15-22-28mm
- Ātrs saspiešanas cikls ilgst tikko 5 sekundes un pēc saspiešanas virzulis automātiski atgriežas sākotnējā pozīcijā.
- CFT® tehnoloģijas piemērošana nodrošina nepieciešamo saspiešanas spēku katra saspiešanas cikla laikā.
- Ergonomiska – pateicoties sabalansētam instrumenta svaram un praktiskam dizainam, ar instrumentu viegli strādāt pat šaurās darba vietās.
Apraksts
Uzticama – instrumentam ir visilgākais servisa apkalpošanas intervāls, pat 40000 saspiešanas ciklu.
Plaša darba temperatūras amplitūda – instruments var darboties, kad apkārtējās vides temperatūra ir no -10 °C līdz +60 °C.
Specifikācija
| Svars | 3,6 kg |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Akumulators | 18 V, 4,0 Ah, Li-ion |
| Virzuļa gaita | 40 mm |
| Darba robežas | 12-110 mm |
| Spiediena jauda | 32 kN |
| Ass presēšanas galvas pagriešana | 270° |
| Standarta piederumi | 4,0 Ah akumulators, lādētājs, presēšanas knaibles: M 15, 22 un 28 mm, koferis |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





