Akumulatora prese ROTHENBERGER Romax 4000 komplekts SV15-22-28mm 4Ah AMPShare
- Elektrohidrauliskais akumulatora darbināms presēšanas instruments ar AMPShare akumulatora tehnoloģiju.
- Paredzēts metāla, plastmasas un daudzslāņu savienojumu sistemātiskai presēšanai ar cauruļu diametru līdz 110 mm un presēšanas spēku 32–34 kN.
- Ātrs presēšanas cikls — aizņem tikai 5 sekundes.
Apraksts
CFT® tehnoloģijas pielietojums nodrošina nepieciešamo presēšanas spēku katra presēšanas cikla laikā.
Ergonomisks — pateicoties līdzsvarotajam svaram un praktiskajam dizainam, ar instrumentu ir viegli strādāt pat šaurās darba vietās.
Lielāka jauda, pateicoties uzlabotajai akumulatora tehnoloģijai.
Uzticams — instrumentam ir visilgākais apkopes intervāls, līdz pat 40 000 presēšanas cikliem vai ik pēc 2 gadiem.
Specifikācija
| Svars | 14,5 kg |
| Akumulators | 18 V, 4,0 Ah, Li-ion / Li-Po |
| Darba temperatūra | –10 – +60 °C |
| Darba robežas | 12-110 mm |
| Spiediena jauda | 32 - 34 kN |
| Standarta piederumi | 4,0 Ah AMPShare akumulators, spiedlūpas: SV 15, 22 un 28 mm, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





