LED prožektors AS-SCHWABE Slimline Pro Osram 20W
- Augstas kvalitātes alumīnija korpusa prožektors ar aizsargrežģiem.
- Oriģināls OSRAM LED čips.
- Gaismas staru leņķis – 120°.
Apraksts
Īpaši ilgmūžīgas LED diodes: kalpošanas laiks vairāk nekā 50 000 stundas.
Izturīgs metāla rāmis ar pulverkrāsas pārklājumu – izturīgs pret triecieniem.
Ergonomisks, neslīdošs 2 komponentu rokturis.
2 m neoprena kabelis H05RN-F 3G1.0 ar zemējuma kontakta spraudni.
Specifikācija
| Jauda | 20 W |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Vada garums | 2 m |
| Aizsardzības klase | IP 44 |
| Gaismas daudzums | 2600 lm |
| Krāsas temperatūra | 4000 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt



