LED prožektors ar statīvu AS-SCHWABE Slimline Pro 2x50W
- Regulējams statīva augstums: no 1,07 m līdz 2,05 m.
- 2 augstas kvalitātes alumīnija korpusa prožektori ar aizsargrežģiem.
- Oriģināls OSRAM LED čips.
Apraksts
Īpaši ilgmūžīgas LED diodes: kalpošanas laiks vairāk nekā 50 000 stundas.
360° bezpakāpju prožektora pagriešana.
Prožektorus var ieslēgt un izslēgt atsevišķi ar atsevišķu slēdzi.
Stabils un salokāms metāla statīvs ar pulverkrāsas pārklājumu.
Gaismas staru leņķis – 120°.
5 m viegls gumijas kabelis H05RN-F 3G1.0 ar zemējuma kontakta spraudni.
Kabelis tiek uztīts uz statīva.
Prožektora korpusa aizsardzības klase – IP65.
Specifikācija
| Jauda | 2 x 50W |
| Statīva augstums | 1,07 - 2,05 m |
| Spriegums/frekvence | 230 V / 50–60 Hz |
| Vada garums | 5 m |
| Aizsardzības klase | IP 44 |
| Gaismas daudzums | 6500 lm |
| Krāsas temperatūra | 4000 °K |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt






