Elektroniska dinamometriskā atslēga 14x18 STAHLWILLE 730D/65 65-650Nm
- Trīskārša skala (Nm/ft.lb/in.lb).
- Izturīga un ilgmūžīga.
- Ērta vadība.
- Pēc darba beigšanas nav jāiestata minimālā pozīcija.
- Aptuveni 2 % novirze.
- Tiek rādīta momenta jauda.
- Skaņas brīdinājums un vizuāls brīdinājums, kad sasniegta iestatītā jauda.
- Iespējams redzēt izdarītos darbus datorā.
- Iespējams mainīt uzgaļus.
- 2x AA izmēra baterijas.
Specifikācija
| Montāžas kvadrāts | 14 x 18 mm |
| Svars | 3300 g |
| Min. mērījumu intervāls | 65 Nm |
| Maks. mērījumu intervāls | 650 Nm |
| Garums | 870 mm |
| Izmērs | 65 |
| Platums | 30,6 mm |
| Augstums | 25,6 mm |
| Tips | Atslēga |
| Precizitāte | ±2 % |
| Bateriju tips | AA |
| Elektroniskā | Taip |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt


