Trīsdaļīgas muciņas bojātām skrūvēm KS TOOLS 17-21MM
- Īpaša profila retināšana ar plānām un rupjām asinātām spirālveida rievām.
- Paredzēts noņemšanai skrūvēm ar noapaļotu galviņu.
- Komplekts: 17, 19, 21 mm izmēra galvas.
Apraksts
Izgatavots no hromēta vanādija tērauda.
Paredzēts īpaši bojātu skrūvju un uzgriežņu atskrūvēšanai.
Automātiska izveidošana.
DIN 3120 / ISO 1174.
Dinamiskais savienotājs.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 600 g |
| Izmērs | 17 mm / 19 mm / 21 mm |
| Komplektācija | 17, 19, 21 mm |
| Tips | Komplekti |
| Kopējais garums | 67 mm |
| Trieciena | Jā |
| Pagarināta muciņa | Jā |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





