Daudzums:
Kopā:
Kopā preču:
Kopā par piegādi: Jābūt noteiktam
Nodokļi: 0,00 €
Kopā:
Preces kods: 984714_KNI
Ražotājs: Knipex
Noliktavā: Ir noliktavā Noliktavā mazs daudzums Ir noliktavā Nav noliktavā Pristatymas 3 - 5 d.d.
Būs pieejama:
Piegāde: Bezmaksas!

| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 67 g |
| Garums | 55 mm |
| Izmērs | 14 mm |
| Tips | Seškantes muciņa |
| Ārējais diametrs | 24,5 mm |
| Trieciena | Nē |
| Pagarināta muciņa | Nē |