Optiskais nivelieris BOSCH GOL 32 D
- Izturīgs un uzticams.
- Lieliski der darbam ārā.
- Gaišs objektīvs nodrošina skaidru mērķa attēlu.
Apraksts
Ir izturīgs korpuss ar aizsardzība pret putekļiem un ūdeni (IP 54).
Fiksators nodrošina drošu transportēšanu.
Komplektā ir trijkāja statīvs BOSCH BT160, kura augstums no 970 mm līdz 1600 mm, stiprināšanas vītne – 5/8".
Uzglabāšanas temperatūra: no -20 °C līdz +70 °C.
Mērīšanu iespējams veikt 360° leņķī.
Specifikācija
| Svars | 1,5 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 213 x 134 x 143 mm |
| Tips | Optiskais |
| Darba temperatūra | No -10 līdz 50 °C |
| Precizitāte | ± 1 mm / 30 m |
| Palielināšana | 32 reizes |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Distance | 120 m |
| Standarta piederumi | Lēcas aizsargs, regulēšanas tapa, koferis, svērtenis, trijkāja statīvs, mērīšanas lineāls |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.






