Lāzernivelieris BOSCH GLL 20-22 G BG LB10
- Ideāli piemērots kāpņu uzstādīšanai, sienu, kontaktligzdu, pārsegumu, flīžu un grīdas segumu izlīdzināšanai.
- Atbilst IP65 klasei, ir izturīgs pret putekļiem un ūdeni.
- U veida lāzera logs nodrošina platāku horizontālās līnijas ventilatora leņķi.
Apraksts
Vertikālās un horizontālās zaļās lāzera līnijas ir labi redzamas pat gaišā vidē.
Darbības diapazons līdz 20 m.
Ar gumiju pastiprināts korpuss.
Specifikācija
| Svars | 0,56 kg |
| Akumulatora spriegums | 3,7 V |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 129 x 68 x 116 mm |
| Lāzera viļņa garums | 500-540 Nm |
| Darbības laiks | 6 h |
| Tips | Lāzera nivelieris |
| Darba temperatūra | no -10 līdz +50° |
| Aizsardzības klase | IP 65 |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Distance | 20 m |
| Standarta piederumi | Soma, turētājs LB 10, lāzera mērķis, 4 x 1,5 V LR6 baterijas (AA), akumulatora adapteris |
| Lāzera krāsa | Zaļa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.








