Lāzernivelieris BOSCH GLL 3-50
- Divas vertikālas lāzera līnijas, viena horizontāla lāzera līnija un viens svērteņa punkts.
- Kompakts un izturīgs dizains nodrošina ērtu lietošanu.
- Rotējošais statīvs ar regulējamu augstumu kājām un precīzu vertikālo līniju regulēšanu nodrošina daudzpusību.
Apraksts
Lieliski piemērots standarta līmeņošanas un punktu pārneses uzdevumiem, piemēram, plauktu pakarināšanai, logu uzstādīšanai, notekcauruļu ieklāšanai un sienas flīžu līmēšanai.
Lāzera līnijas diapazons ir līdz 10 m, bet ar papildu LR 2 Professional lāzera uztvērēju attālumu var palielināt līdz 50 m.
Svērteņa punkta diapazons ir līdz 5 m.
Atbilst IP54 standartam, ir putekļu un ūdens izturīgs.
Statīva vītne - 1/4", 5/8".
Specifikācija
| Svars | 0,94 kg |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 146 x 83 x 117 mm |
| Lāzera klase | 2 |
| Lāzera viļņa garums | 630-650 Nm |
| Darbības laiks | 6 stundas |
| Tips | Lāzera nivelieris |
| Darba temperatūra | no -10 °C līdz +40 °C |
| Precizitāte | ± 0,3 mm/m |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Bateriju tips | 4 x AA 1,5 V |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Distance | 10 m, su imtuvu - 50 m |
| Standarta piederumi | Mērķa dēlis, instrumentu ieliktnis, soma, 4 x 1,5 V LR6 baterijas (AA) |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.






