Lāzera nivelieris MAKITA SK105GDZ ar piederumiem
- Horizontāla vai vertikāla līnija vienlaikus vai atsevišķi.
- Darba attālums – 35 m, ar uztvērēju – vairāk nekā 80 m.
- IP54 aizsardzības klase – aizsardzība pret mitrumu un putekļiem.
- Vītne trijkājim: 1/4" / 5/8".
- Piederums: akumulators BL1020B un lādētājs DS10SA.
Apraksts
Impulsa/taupīšanas režīms – izmantojot impulsa funkciju, stars nav tik spilgts.
Specifikācija
| Lāzera klase | II |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ±3 mm / 10 m |
| Darba temperatūra | no -10° līdz +50 °C |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Distance | 35 m (ar uztvērēju – 80 m) |
| Lāzera krāsa | Zaļa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



