Krustlīniju nivelieris FLEX ALC 3/1-G ar piederumiem
- Automātiskās nonivelēšanās funkcija.
- 1 horizontāla, 2 vertikālas zaļas, skaidri redzamas līnijas
- Piederumi – elektroniskais līmeņrādis FLEX ADL 60-P, trijkāja statīvs FLEX LKS 65-170 F 1/4.
Apraksts
Krustlīniju nivelieris FLEX ALC 3/1-G
| Svars | 0,53 kg |
| Lāzera klase | 2 |
| Darbības laiks | ~6 h |
| Mērīšanas precizitāte normālā pozīcijā | ± 0,3 mm/m |
| Tips | Līniju |
| Darba temperatūra | no -5° līdz 50 °C |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Bateriju tips | 3,7 V 2000 mAh / Li-on |
| Automātiskās nivelēšanās diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Redzamās līnijas attālums | 20 m |
| Standarta piederumi | Transportēšanas soma, USB kabelis, lādētājs, sienas turētājs. |
| Lāzera krāsa | Zaļa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Trijkāja statīvs FLEX LKS 65-170 F 1/4
| Stiprinājums | 1/4" |
| Svars | 1,4 kg |
| Statīva augstums | 0,65–1,65 m |
Elektroniskais līmeņrādis FLEX ADL 60-P
| Svars | 0,843 kg |
| Garums | 60 cm |
| Bateriju ekspluatācijas ilgums | 16 st. |
| Mērīšanas precizitāte nestandarta pozīcijā | 0,029° |
| Aizsardzības klase | IP 65 |
| Elektroniskā slīpuma mērīšanas precizitāte | ± 0,05°/ 0° + 90°, ± 0,1°/ 1° - 89° |
| Standarta piederumi | 2 x AA tipa baterijas |
| Līmeņrāža tips | 1 x horizontāls un 2 x vertikāli |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |


