Krustlīniju lāzerlīmenis BOSCH GLL 3-80 C ar piederumiem
- Laba redzamība, pateicoties spilgtam LED apgaismojumam.
- Augsta darba precizitāte ar 3 x 360° līnijām.
- Komplektā ietilpst: 4 x 1,5 V baterijas, lāzera mērķēšanas plāksne, BT 150 statīvs, soma un AA1 sārma bateriju adapteris.
Apraksts
Bluetooth® savienojums ar viedtālruni ļauj attālināti vadīt un regulēt instrumentu, tam nepieskaroties.
Šis līmeņrādis nodrošina augstu darba precizitāti, jo horizontālās un vertikālās izlīdzināšanas darbi visā telpā tiek veikti vienlaicīgi un tikai ar vienu ierīci.
Vienkārša lietošana - automātiska pašizlīdzināšanās līdz 4° diapazonā 4 sekunžu laikā.
Spilgts lāzera stars.
Izturīgs pret putekļiem un ūdeni, IP54 aizsardzības klase.
Izcilu precizitāti nodrošina inovatīvā „CAL Guard” kontroles sistēma.
Specifikācija
| Svars | 900 g |
| Lāzera klase | 2 |
| Lāzera viļņa garums | 630-650 Nm |
| Darbības laiks | 8 stundas (litija jonu akumulators) un 6 stundas (4xAA) 3 līniju režīmā |
| Mērīšanas precizitāte normālā stāvoklī | ±0,2 mm/m |
| Tips | Lāzera nivelieris |
| Darba temperatūra | no -10 °C līdz +40 °C |
| Aizsardzības klase | IP 54 |
| Bateriju tips | 12 V Li-Ion akumuliatorius, 4x1,5 V LR6 (AA) |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ±4° |
| Standarta piederumi | 4 x 1,5 V baterijas, lāzera mērķēšanas dēlis, BT 150 statīvs, soma un AA1 sārma bateriju adapteris |
| Lāzera krāsa | Sarkana |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/








