Akumulatora ieeļļošanas pistole MILWAUKEE M18 GG-0
Jaudīgs motors nodrošina 690 bar maksimālo darba spiedienu. 1219 mm augstspiediena elastīga caurule. Labākais šajā klasē darbības ilgums –ar uzlādētu akumulatoru iespējams dozēt līdz pat 7 kasetnēm.
Apraksts
Instrumentā un akumulatorā iemontēta Redlink™ elektroniskā aizsardzības sistēma pret pārslodzi, kas nodrošina šajā klasē labāko sistēmas izturību.
Lielisks instrumenta līdzsvars un ergonomika – garums sasniedz tikko 355 mm, bet svars – 3,6 kg.
Gaisa izlaišanas vārsts pildīšanas mehānismā nodrošina raitu plūsmu.
Iemontēti caurules turētāji, plecu siksnas cilpa un gaismas diodes akumulatora indikators – ērtāk lietotājam un mazāks dīkstāves laiks.
Trīs pildīšanas veidi: nefasēta smērviela, kasetne un sūkšanas funkcija.
Smērvielas tilpums: 400 ml kasetne, 473 ml nefasēta smērviela.
Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
Akumulators REDLITHIUM-ION salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz –20 °C.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 3,9 kg (su akumuliatoriumi) |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 84 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Ieeļļošanas pistole |
| Maksimālais darba spiediens | 690 bar |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




