Līmējamo pārklājumu noņemšanas iekārta WOLFF Primo-Stripper
Elektriskais skrāpis efektīvai paklāja, linoleja u. c. līmējamo pārklājumu noplēšanai.
Specifikācija
| Svars | 13,5 kg |
| Darba platums | 21 cm |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Jauda | 2,0 kW |
| Triecieni minūtē | 6600 jud./min |
| Spriegums/frekvence | 230 V |
| Standarta piederumi | nazis 210x60x1 mm, instrumentu komplekts, ausu aizbāžņi, cimdi, naža aizsargs. |
| Stripping capacity | 25-40 m²/h |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |


