Spirālurbji GUHRING HSS DIN338 R-N 3,3mm, 2 gab.
- Izgatavoti no augstas kvalitātes ātrgriezējtērauda HSS un pārklāti ar TiN pārklājumu, kas samazina instrumenta nolietošanos un palielina tā produktivitāti.
- Gaišā urbju daļa samazina berzi.
- Īpaši precīza urbšana.
Apraksts
Paredzēti dažādu metālu apstrādei: tēraudam un lietam tēraudam (leģētam un neleģētam), pelēkajam un kaļamam čugunam, grafītam utt.
Urbji tiek piegādāti plastmasas kastītē.
Specifikācija
| Darba garums | 36 mm |
| Uzgaļa leņķis | 118° |
| Kātiņa diametrs | 3.3 mm |
| Urbšanas virziens | Urbšana pa labi |
| Virsma | Gaiša |
| Ø novirze | h8 |
| Tips | Metāla urbis |
| Kopējais garums | 65 mm |


