Kniedes MASTERFIX 1031 2,4x10mm, 1000gab.
Specifikācija
| Materiāls | AlMg2,5 |
| Kātiņa diametrs | ~1,45 mm |
| Kātiņa garums | ≥27 mm |
| Nepieciešamā urbja diametrs | 2,5 mm |
| Galviņas diametrs | 2,4 mm |
| Kniedējamo materiālu biezums | 6,0 - 8,0 mm |
| Kniedes cepurītes augstums | 0,7 mm |
| Kniedes cepurītes diametrs | 5,0 mm |
| Galviņas garums | 10 mm |




