Slīpēšanas akmens WR 2025 6 AR 30 O5V PFERD
Piemērots izmantošanai kanšu un atskabargu noņemšanai no tērauda daļām.
Specifikācija
| Akmentiņa augstums | 25 mm |
| Rekomendējamais apgriezienu skaits | 33000 apgr./min |
| Kātiņa diametrs | 6 mm |
| Akmentiņa diametrs | 20 mm |
| Grauda izmērs | 30 |
| Kātiņa garums | 40 mm |
| Maksimālais apgriezienu skaits | 47700 apgr./min |
| Tips | Abrazīvie tēraudam |


