Slīpēšanas akmens PFERD ZY 0510 6 ADW 60 M5V Steel
- Cilindriskas formas slīpēšanas akmens ar kātiņu.
- Piemērots caurumu un kontūru slīpēšanai.
- Iespējams apstrādāt tēraudu un lieto tēraudu.
Specifikācija
| Akmentiņa augstums | 10 mm |
| Rekomendējamais apgriezienu skaits | 130000 apgr./min |
| Kātiņa diametrs | 6 mm |
| Akmentiņa diametrs | 5 mm |
| Grauda izmērs | 60 |
| Kātiņa garums | 40 mm |
| Maksimālais apgriezienu skaits | 157800 apgr./min |
| Tips | Abrazīvie tēraudam |


