Metāla birste PFERD RBG 125x12x22,2mm ST 0,50
- Paredzēta smagiem metāla apstrādes darbiem, piemēram, sārņu, rūsas notīrīšanai, metināšanas šuvju slīpēšana, lipīgu ķīmisku vielu noņemšana.
- Optimālākais darbs, strādājot ar lielas jaudas slīpmašīnām.
- Iespējams apstrādāt tēraudu un lieto tēraudu, čugunu, koksni.
Specifikācija
| Rekomendējamais apgriezienu skaits | 5500-12500 aps./min. |
| Pinumu skaits | 24 |
| Birstes platums | 12 mm |
| Maksimālais apgriezienu skaits | 12500 apgr./min |
| Birstītes diametrs | 125 mm |
| Stieples diametrs | 0,5 mm |
| Stieples garums | 28 mm |
| Cauruma diametrs | 22,2 mm |


